Skip to content
Verkocht o.v.

Smidspad 40-13

5046 JC Tilburg
€ 275.000,- k.k.
Bouwjaar
1981
Woonoppervlakte
54 m2
Aantal slaapkamers
2

Beschrijving

Een instap klaar 3-kamer appartement met een dakterras!
Starters opgelet, hier wil je komen kijken!

Een fijn appartement met woonkamer, open keuken, een vernieuwde badkamer(2023) ruime slaapkamer en studeerkamer/kastenkamer. Het Smidspad is gelegen in de wijk "Goirke", deze wijk is zeer bijzonder vanwege de verscheidenheid aan woningen en bedrijfsruimte. De Goirkestraat kenmerkt zich door de grote karakteristieke herenhuizen en natuurlijk door het Textielmuseum.
Winkels zijn volop aanwezig, alsmede uitvalswegen maar ook groenvoorzieningen.

Algemeen
Het betreft hier een appartement gelegen op de 1e verdieping van het complex. Dit complex is gebouwd in 1982 en heeft de beschikking over parkeergelegenheid op een afgesloten terrein, waar ook de individuele bergingen zijn gesitueerd. Het appartement is onderhoudsvriendelijk door de kunststof kozijnen. Enkel de deur naar het balkon is nog van hout.

De woonoppervlakte bedraagt ca.54 m² en de servicekosten voor de Vereniging van eigenaars bedraagt ca €73 euro per maand.
Kortom een ideaal appartement voor starters die graag in de nabijheid van het centrum met openbare voorzieningen en voor een betaalbare prijs willen wonen!

Indeling

Begane grond
Via een intercominstallatie is het trappenhuis te bereiken welke toegang biedt aan de verschillende appartementen. Via de grote poort is het achter terrein te bereiken met de parkeergelegenheid en de bergingen voorzien van elektra.

Eerste verdieping
Entree, hal met meterkast en toegang tot de nette (nieuwe) badkamer voorzien van douche, vaste wastafel en toilet. Bergkast met de cv- opstelling, aan de achterzijde van het gebouw een ruime slaapkamer met toegang tot de extra studeerkamer en deur naar het dakterras van bijna 12 m2. De fraaie woonkamer ligt aan de voorzijde van het appartement en is voorzien van een half open keuken. De keuken is voorzien van een koelkast met vriesvak, wasmachine, een oven en een inductiekookplaat met afzuigkap. Vanuit de woonkamer is het balkon welke op het westen gesitueerd is te bereiken.
Afwerking Het volledige appartement is zeer net afgewerkt. De vloeren zijn voorzien van laminaat (m.u.v. de slaapkamer) en de wanden beschikken over spuitwerk.

Kortom: Een keurig afgewerkt appartement gelegen in de wijk Goirke, ideaal voor starters die een betaalbare woning zoeken nabij het centrum en voorzieningen. Met een ruime woonkamer, half open keuken, een slaapkamer, studeerkamer, balkon en dakterras biedt deze woning zowel comfort als praktische mogelijkheden. Het complex beschikt bovendien over een afgesloten parkeerterrein en berging. Dankzij de gunstige ligging, nette afwerking en aantrekkelijke maandlasten is dit appartement een uitstekende keuze voor wie centraal en betaalbaar wil wonen.

Lees verder

Kenmerken

Overdracht
Status
Verkocht o.v.
Aanvaarding
In overleg
Woonoppervlakte
54 m2
Inhoud
172 m3
Bouwvorm
Soort object
Appartement
Bouwjaar
1981
Bouwvorm
Bestaande bouw
Overdracht
Woonoppervlakte
54 m2
Inhoud
172 m3
Aantal kamers
3
Aantal slaapkamers
2
Energie
Energieklasse
B
Isolatievormen
HR glas
Verwarming
CV ketel
Bouwjaar
2016
Buitenruimte
Tuin
Geen tuin
Achterom
Nee
Bergruimte
Soort
Aangebouwd steen
Parkeergelegenheid
Garage
Geen garage
Parkeer faciliteiten
Openbaar parkeren, Op eigen terrein, Op afgesloten terrein
Dak
Soort dak
Plat dak
Kwaliteit dak
Bitumineuze Dakbedekking
Overig
Permanente bewoning
Ja
Onderhoud binnen
Goed
Onderhoud buiten
Goed
Huidig gebruik
Woonruimte
Huidige bestemming
Woonruimte
Toon meer kenmerken

Plattegronden

Geïnteresseerd in deze woning?

Naam(Vereist)
1e optie
2e optie
3e optie

De buurt

Allround Makelaardij uitgeroepen tot beste makelaar in twee regio's